Teşekkür

Değerli Dostlar,
Muğla Bisiklet Derneği’nin düzenlediği 8. Gökova Bisiklet Turu’nu tamamlamış bulunuyoruz. Katılarak bize ve bisiklet ruhuna verdiğiniz destek, paylaşım, anlayış, işbirliği, hoşgörü ve hep birlikte ortaya çıkardığımız bisiklet kardeşliği için hepinize sonsuz teşekkürler. Çok farklı performanslara sahip olsak da bu turun çıkış noktası olan ‘bisiklet sevgisi’ ve ‘doğa sevgisi’nin verdiği motivasyon sayesinde tüm katılımcıların bu turu tamamlaması bize ayrı bir mutluluk vermektedir. Bir sonraki buluşmaya kadar hepinize kucak dolusu sevgiler ve saygılar…
Yönetim Kurulu

Yorum
  1. Teoman Sunay

    Yarattığınız bu güzelliğin tüm emekçilerine teşekkür ederim.Birdahaki buluşmamızın en yakın zaman içinde olması dileğim .Sizlerden aldığım güzelliği bisiklete binmeyen veya onu tanımayanlara iletme çabasındayım .
    Tüm katılımcı ve emeği geçenlerin emeğine sağlık.

  2. Ali Saydam

    Bir organizasyon ancak bukadar güzel olabilirdi.Hayatımdaki en keyif aldığım anlardan biri olarak hafızamda yer edindi.En sevdiğim coğrafyada pedallamak bana mutluluk verdi.Tanışmış olduğum sayın Bilge Kaan Uzun ve Murat Sevig başta olmak üzere tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir